سرلشکر سلامی: بسیج سپر بلای ملت ایران است

Submitted on پ., 11/24/2022 - 09:42

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران عصر امروز (پنجشنبه 3 آذرماه) در اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گفت: بسیج سپر بلای تمام حوادث سهمگین و خطرناک برای ملت ایران و متوقف کننده سیاست‌های دشمنان بوده و هست.

سردار سلامی تصریح کرد: هفته های گذشته همیشه هفته بسیج بود. این روزها روزهای بسیج است. چون یک فتنه عظیم جهانی شبیه جنگ احزاب و یک آرایش عظیم سیاسی در جهان شکل گرفته است. یک ائتلافی از تمام شیاطین و اشرار عالم. همه آمده اند به صحنه؛ از اشرار،‌شیاطین،‌ مستکبران، بدخواهان،‌ شکست خوردگان سابق، حتی محتضران سیاسی. قدرت های ناکام همه به صحنه آمده اند و بسیج در مقابل این اشرار ایستاده است.

 فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه بسیج همواره متوقف کننده حرکت دشمنان بوده است، تصریح کرد: دشمن به شدت زخمی و عصبانی است چون تمام سیاست‌هایش متوقف و ناکارآمد و شکست خورده و فروپاشیده است. تحریم نسخه تسلیم بود ولی ملت ایران به جای تسلیم شدن در برابر فشارهای جهانی با مدیریت آمریکا و متحدانش، فرصتی بزرگ برای قطع وابستگی به جهان را ساخت.

وی گفت: امروز سعودی ها در برابر انصارالله برای آتش بس التماس می‌کنند. نخست‌وزیران امروز انگلیس ادامه چرچیل هستند و چیزی عوض نشده است. خوی اشرافیت و تجاوزگری انگلیس پابرجاست هرچند این روباه پیر است و دندان ندارد. اسرائیل همان مولود مصنوعی رژیم‌های نحس سیاسی است که مثل خنجری در پهلوی جهان اسلام فرو برده شده است و رژیم سعودی دست پرونده و رشد یافته مکتب غرب است.

/

سلامی افزود: به آمریکا، اسرائیل، آلمان، فرانسه، سعودی و دیگر گروه‌های ناچیز متحد آنها می‌گویم که شما در چشمان ملت ایران همان کسانی هستید که اگر پشه‌ای از دستتان چیزی برباید نمی‌توانید پس بگیرید. شما پر کاه را از پشه نمی‌توانید پس بگیرید آن وقت می‌خواهید ایران را از ملت ایران بگیرید؟

وی ادامه داد: پرچمدار سپاه مکرون را دیدید؛ این‌ها اینگونه می‌خواهند ایران را فتح کنند.

فرمانده سپاه تاکید کرد: هرکسی به امنیت ما دست درازی کند غرق خواهد شد و این رجزخوانی نیست. به دشمنان هشدار می‌دهم منافعتان همه جا گسترده است پس به خودتان رحم کنید. شما به آرامش نیاز دارید پس خود را در معرض ناآرامی قرار ندهید. ما برای برقراری امنیت و دفاع از عزت ملت و برافراشته بودن پرچم، برای استقلالمان جدی هستیم. سردار سلامی با تاکید بر اینکه در فتنه اخیر حق و باطل کاملا واضح و مشخص است و غبارآلود نیست، گفت: فتنه اخیر شبیه جنگ احزاب بود که از قبل شکل گرفته و حاضران در آن اخیر یکدیگر را ملاقات کردند.

وی گفت: منزلت ملت ایران برای دشمن قابل تحمل نیست. ما در مقابل دشمنانمان خطرناکیم و دشمن را کاملاً خواهیم شکست.

انتهای پیام/

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز