پیروزی نزدیک ایران مقابل بلغارستان در دیداری دوستانه/ شوک مصدومیت بیرانوند در روز بازگشت قدوس

Submitted on پ., 09/07/2023 - 15:27

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تدارکاتی از ساعت 19:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه هریستوف بوتف شهر پلوودیف بلغارستان میهمان تیم ملی این کشور بود، مسابقه‌ای که با برتری یک بر صفر شاگردان امیر قلعه‌نویی خاتمه یافت.

 

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران: علیرضا بیرانوند (22 - پیام نیازمند)، احسان حاج‌صفی (3+90 - محمد دانشگر)، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی (82 - روزبه چشمی)، علیرضا جهانبخش (82 - میلاد محمدی)، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی طارمی، سامان قدوس (57 - شهریار مغانلو)، محمد محبی، احمد نوراللهی (57 - علی کریمی) و رامین رضاییان.

تک گل تیم ایران در این بازی در دقیقه 14 و روی اشتباه مدافع بلغارستان به دست آمد. در این صحنه سامان قدوس با استفاده از اشتباه بازیکن بلغارستان توپ را در موقعیت دروازه خالی به محمد محبی رساند که این بازیکن با یک ضربه سر ساده توپ را وارد دروازه تیم میزبان کرد.

قدوس که در دیدارهای دوستانه اخیر تیم ملی غایب بود، با پاس گلی که در این بازی داد، بازگشت خوبی به جمع شاگردان قلعه‌نویی داشت. این در حالی است که شایعه خداحافظی او از تیم ملی هم مطرح شده بود.

نکته حائز اهمیت در این مسابقه، مصدومیت علیرضا بیرانوند در دقیقه 22 بود که منجر به تعویض این بازیکن و به بازی آمدن پیام نیازمند شد.

انتهای پیام/

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز