حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه و پاسخ راکتی مقاومت

Submitted on جمعه, 01/27/2023 - 00:36

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد روز جمعه در واکنش به حمله راکتی گروه‌های مقاومت فلسطین، بخش‌هایی از نوار غزه را بمباران کرده‌اند.

الجزیره گزارش داد که در پی حمله راکتی گروه‌های مقاومت فلسطین به چند شهرک صهیونیستی، جنگنده‌های ارتش رژیم اشغالگر بامداد امروز مواضع مقاومت در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.

منابع خبری فلسطین گزارش دادند که پدافند ضد هوایی مقاومت با هواپیماهای اسرائیلی در جریان حملات بامداد امروز به نوار غزه مقابله کرده و به سمت آن‌ها آتش گشوده است.

از سوی دیگر، گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به این حمله هوایی رژیم اسرائیل، به سمت شهرک‌های مجاور نوار غزه (جنوب فلسطین اشغالی)، چند فروند راکت شلیک کردند.

منابع عبری‌زبان گزارش دادند که همزمان با حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه، آژیر خطر در جنوب فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.

دقایق اولیه بامداد امروز (جمعه) صدای آژیر خطر در عسقلان (جنوب فلسطین اشغالی) و شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور باریکه غزه، در پی حملات راکتی گروه‌های مقاومت فلسطین شنیده شده است.

این حملات راکتی مقاومت در واکنش به شهادت 10 تن از فلسطینان و زخمی شدن 20 نفر دیگر، در جریان یورش صبح پنجشنبه نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین صورت گرفت.

پایگاه خبری عبری زبان «انتلی تایمز» اعلام کرد که گروه‌های مقاومت در نوار غزه تهدیدات خود را عملی کرده و هم اکنون در حال حمله راکتی به عسقلان در پاسخ به کشتار جنین هستند.

انتهای پیام

 

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز