دلار سکه را هم با خودش بالا برد | جدیدترین قیمت‌ها / امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

Submitted on س., 02/18/2020 - 18:07

قیمت انواع سکه سه شنبه ۲۹ بهمن نیز رو به افزایش گذاشت که دلیل اصلی آن می‌تواند افزایش نرخ دلار باشد زیرا نرخ جهانی طلا و طلای ۱۸ عیار از بعدازظهر رو به افزایش گذاشت.

در بازار طلا امروز ساعت ۱۷ سه‌شنبه ۲۹ بهمن قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم پنج میلیون و ۲۶۰ هزار تومان است که نسبت به دیروز ۱۰ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد. در این میان هر قطعه نیم سکه ۴۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و دو میلیون و ۷۷۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

در زمان انتشار این گزارش و طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت همان یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. هر قطعه سکه یک گرمی نیز همچون دیروز ۹۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۰۰۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و ۵۳۹ هزار تومان در طلافروشی‌ها داد و ستد می‌شود. آخرین نرخ هر اونس طلا در بازار جهانی هم با ۱۰ دلار افزایش نسبت به دیروز ۱۵۹۱.۰۶ دلار ثبت شده است.

تازه‌ترین نرخ دلار و یورو
بانک‌ها امروز هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۷۹۰ تومان می‌خریدند که نسبت به دیروز ۳۱۶ تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین شعب ارزی بانک‌ها نرخ خرید هر یورو را ۱۴ هزار و ۹۳۰ تومان اعلام کردند که نرخ این ارز هم نسبت به روز قبل ۱۴۲ تومان بیشتر شده است. قیمت ارز مسافرتی در شعب بانک‌های عامل با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل نیز به حدود ۱۵ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.

این در حالی است که صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۴ هزار و ۱۰۰ می‌خرند و ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان می‌فروشند که نسبت به دیروز به ترتیب افزایش ۴۵۰ و ۲۵۰ تومانی را تجربه می‌کند. این صرافی‌ها همچنین برای خرید هر یورو ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان را اعلام کرده‌اند که نسبت به دیروز ۴۰۰ تومان بیشتر شده است. همچنین هر یورو امروز با افزایش ۲۰۰ تومانی ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود.

منبع
isna
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز