شهادت یک بسیجی در مریوان با اسلحه جنگی اغتشاش‌گران

Submitted on چ., 11/23/2022 - 20:41

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان، عناصر گروهک تروریستی ضدانقلاب شامگاه چهارشنبه با سلاح و شلیک گلوله جنگی یک شهروند مریوانی را مقابل منزلش به شهادت رساندند. 

شهید علی فتاحی یک بسیجی بود که مورد غصب و در قالب پروژه کشته‌سازی عوامل مزدور ضدانقلاب به دلیل اینکه عضو بسیج بوده، به صورت ناجوانمردانه در مریوان به شهادت رسید.

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری کردستان در گفت‌وگو با خبرنگاران با تأیید این خبر اظهار داشت: علی فتاحی شهروند بسیجی مریوانی امشب از پشت مورد حمله قرار گرفته و توسط عوامل ضدانقلاب با سلاح جنگی به شهادت رسید.

محمد رضایی افزود: هنوز هویت ضارب این شهید مشخص نشده اما اقدامات لازم برای شناسایی و بازداشت آنان در حال انجام است. به مردم بزرگوار اطمینان می‌دهیم تمام تلاش خود را برای انجام وظایف قانونی و دفاع از امنیت و آرامش آنان بکار خواهیم بست.

به گزارش تسنیم؛ از ابتدای اتفاقات اخیر در کردستان تاکنون 6 نفر از نیروهای انتظامی و سپاه (رئیس یگان ویژه مریوان، پاسدار غلامرضا بامدی در سنندج، رضا آذربار در کامیاران، سرهنگ یوسفی در سنندج، سرهنگ دوم اردلان در اغتشاشات بانه و امشب این بسیجی در مریوان) برای دفاع از امنیت مردم و استان به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.

انتهای پیام/481/

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز