محل تحویل ربع سکه بورسی تغییر کرد | خریداران برای هماهنگی با این شماره ها تماس بگیرند

Submitted on چ., 01/25/2023 - 08:32

به گزارش همشهری آنلاین، بنا بر اعلام برخی از خریداران گواهی ربع سکه بانک مرکزی (که به تازگی در بورس کالا عرضه می‌شود )مبنی بر عدم اطلاع  در خصوص مکان تحویل  گیری فیزیکی سکه‌ها  این موضوع را پیگیری کردیم.

بر اساس پیگیری ها اعلام شد، بر پایه اطلاعیه منتشر شده مدیریت بازارهای مالی بورس کالا در ۳ بهمن این اطلاع رسانی انجام گرفته است که متن اطلاع رسانی به شرح زیر است:

به اطلاع فعالان بازار گواهی سپرده کالایی سکه طلا می رساند بنا به درخواست بانک رفاه کارگران محل تحویل گیری و تحویل دهی سکه طلا تا اطلاع ثانوی به آدرس، تهران خیابان ولیعصر (عج) نرسیده به میدان ونک، جنب ساختمان مرکزی بانک رفاه کارگران پلاک ۲۵۴۸ منتقل شده است مشتریان می توانند برای هماهنگی با شماره‌های ۴۲۵۰۴۱۳۰ ۰۲۱-و ۴۲۵۰۴۱۹۱-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

در همین زمینه آسایش، کارشناس بازار سرمایه گفت: روز گذشته شاهد رفتارهای هیجانی در برخی از سفارشات برای گواهی ربع سکه بورسی بودیم افراد باید توجه داشته باشند که در این مرحله روش خرید دیگر مانند هفته قبل و تک قیمتی نیست.

او افزود: مورد بعدی محل دریافت فیزیکی سکه است که فعلا به تهران منتقل شده و افراد پیش از خرید آن باید به اطلاعیه‌های که در سایت بورس کالا منتشر می‌شود دقت کافی را داشته باشند چرا که بورس کالا قبل از اعمال هر تغییر اطلاعیه آن را منتشر می‌کند.

منبع
hamshahrionline
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز