هردمن: ما دنبال صدرنشیی کانادا بودیم و آن را از دست دادیم

Submitted on پ., 11/24/2022 - 15:43

هردمن: ما دنبال صدرنشیی کانادا بودیم و آن را از دست دادیم

کانادا پس از ۳۶ سال، پر قدرت و با هدف به بزرگترین صحنه فوتبال جهان وارد شد و شروعی مقتدرانه را در مقابل بلژیک از خودش نشان داد.

به گزارش رسانه هدهد کانادا، هر کسی برای تیم کانادا آرزویی داشته است اما در داخل تیم رویای دیگری ترسیم شده است.

مردان جان هردمن، سرمربی تیم ملی کانادا می‌خواستند در صدر گروه خودشان قرار گیرند. آن‌ها چهارشنبه درحالی برای مسابقه با بلژیک وارد زمین شدند که می‌خواستند تیم بلژیک، تیمی که برای برنده شدن همه چیز داشت را شکست دهند اما در نهایت کانادا کوتاه آمد و بازی را یک بر صفر واگذار کرد.

من به عملکرد تیم‌مان افتخار می‌کنم، اما شما باید در اولین بازی خود سه امتیاز را کسب کنید تا صدرنشین شوید. ما فرصتی داشتیم تا صدرنشیی کانادا در گروه را داشته باشیم، این ماموریت ما بود که آن را از دست دادیم. اما من باز هم به عملکرد تیم‌مان افتخار می‌کنم. آن‌ها نشان دادند که می‌توانند باعث افتخار هوادارانشان باشند.

پیش از این مسابقه، تیم‌های آرژانتین در مقابل عربستان سعودی و آلمان مقابل ژاپن شکست خوردند.

من فقط به آن‌ها نشان دادم که به اینجا تعلق دارند. ما می‌رویم و کرواسی را شکست می‌دهیم، به همین سادگی. در حال حاضر این ماموریت بعدی ما است.

در این بازی آلفونسو دیویس، ستاره کانادایی، در مجموع بازی خوبی داشت، اما احتمالاً پس از از دست دادن یک ضربه پنالتی در دقیقه ۱۱، خیلی تاسف خورده است.

او در این رابطه گفت:

بالاخره اتفاق می‌افتد. شما یک طرف را انتخاب می‌کنید، دروازه‌بان درست حدس می‌زند و توپ را می‌گیرد. بدیهی است من باید بعد از آن سرم را بالا نگه دارم، اما قطعا قوی‌تر ادامه می‌دهم.

بازی با دومین تیم برتر جهان آسان نیست، اما فکر می‌کنم ما به اینجا آمدیم تا تمام تلاش‌مان را انجام دادیم و نشان دادیم که به این مرحله تعلق داریم. ما نشان دادیم که می‌توانیم در این سطح بازی کنیم.

منبع: سی‌تی‌وی

منبع
hodhod

بیشترین بازدید اخبار امروز