قالیباف به اسماعیل هنیه تسلیت گفت

Submitted on پ., 04/11/2024 - 04:47

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس، شهادت سه تن از فرزندان و تعدادی از اعضای خانواده‌ی وی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

برادر گرامی، جناب آقای اسماعیل هنیه سلام علیکم؛

خبر شهادت سه تن از فرزندان رشید جناب‌عالی و تعدادی از اعضای خانوادۀ ایشان در پی ترور هدفمند رژیم جنایتکار صهیونیستی به اردوگاه الشاطی، موجب تأسف و تألم عمیق اینجانب گردید.   این جنایت بار دیگر چهرۀ واقعی و سفاک این رژیم کودک‌کش را بر جهانیان نمایان ساخت. رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت مظلوم فلسطین با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک‌بار دیگر خوی درندگی و سبعیت خود را آشکار ساخت و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی‌ای به اصول و قواعد انسانی و حقوق بین‌الملل ندارد.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با ملت مبارز و مظلوم فلسطین و مجاهدان جبهۀ مقاومت، این مصیبت را به جناب‌عالی تسلیت عرض نموده و برای این شهدای بزرگوار و تمام شهدای جبهۀ مقاومت رحمت واسعۀ الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.   محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی».

انتهای پیام/

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز