مردم برای این بازیگر سرشناس دعا کنند

Submitted on Mon, 04/24/2023 - 16:43

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۴ اخبار فرهنگی اخبار رادیو و تلویزیون  محمد فیلی مشکوک به ضایعه مغزی/ مردم برای بازیگر سریال «مختارنامه» دعا کنند به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که بیشتر به نقشِ شمر سریالِ «مختارنامه» شناخته می‌شود از هفته گذشته در بیمارستان بستری شده است. 

این بازیگر پیشکسوت در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم درباره بیماری‌اش می‌گوید: از هفته گذشته او را به بیمارستان لاله می‌آورند. ابتدا پزشکان قلبِ او را با آنژیو بررسی می‌کنند تا ببینند مشکل قلبی دارد که خوشبختانه موفقیت‌آمیز بود. سپس با MRI به این نتیجه می‌رسند که مشکوک به ضایعه مغزی‌ام.

وی افزود: این نکته را مطرح کردند و چند شبی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بودم و به تازگی به بخش آمده‌ام. اما پزشکان گفته‌اند در حال بررسی‌ و تصمیم‌گیری‌اند بنده را روز پنجشنبه جراحی کنند یا درمان سِیر دیگری پیدا می‌کند. 

فیلی همچنین از مردم می‌خواهد برای او دعا کنند تا بتواند دوباره به صحنه بازیگری برگردد. 

بیشتر بخوانید محمد فیلی؛ از مصائب اجاره‌نشینی تا بازی در سریال «سلمان فارسی»

او به تازگی سریال «طمعِ طمع» را در اصفهان و مجموعه تلویزیونی «دمکنی» محصول صداوسیمای استان فارس را جلوی دوربین داشته است. 

این بازیگر پیشکسوت دلیل مشکلات و نارسایی مغزی و بیماری‌اش را خستگی ناشی از حضور در این مجموعه‌های تلویزیونی می‌داند.

محمد فیلی این روزها سریال «گیلدخت» را روی آنتن شبکه یک سیما دارد و گفته می‌شود قرار است در سریال «سلمان فارسی» داود میرباقری نیز حضور داشته باشد. 

«روزی روزگاری»، «تفنگ سرپُر»، «مختارنامه»، «پرستاران»، «هشت و نیم دقیقه»، «دنگ و فنگ روزگار» و .... از دیگر آثار این هنرمند پیشکسوت به شمار می‌رود. 

او در چشنواره فیلم فجر سال 1399، فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا را روی پرده نقره‌ای داشت. 

منبع
hamshahrionline
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز