خنثی سازی موانع دشمن با حرکت جهادی میسر است

Submitted on ش., 02/20/2021 - 13:17

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رئیسی عصر شنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: ما نسبت به اقدامات و کارها باید یک حرکت جهادی را دنبال کنیم که اولین قدم در این راه انگیزه، دوم هدفدار بودن مدیریت و سوم غافل نشدن از دشمن است.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد ما ناکارآمد بوده و کار به بار ننشیند، گفت: ما در کار جهادی نباید هیچ چیزی را مانع بدانیم و چنانچه در دوران هشت سال دفاع مقدس اینگونه بود.

آیت الله رئیسی افزود: حرکت جهادی حرکت با سرعت و شتابان اما با تعقل است و این استان که این همه امکانات و ظرفیت دارد، باید این امکانات را در جهت کاهش بیکاری و افزایش اشتغال مورد استفاده قرار دهد.

وی افزود: در خصوص زلزله نیز، اگر بناها استاندارد باشد، کمترین خسارات رخ می‌دهد و در مناطق زلزله شده خانه‌ها کمتر دچار آسیب می‌شوند.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: با توجه به اینکه در کشور ما امکان وقوع زلزله وجود دارد، گفت: این امر از ضرورت‌هایی است که بارها اعلام شده و شهرداری‌ها و شوراهای شهر و مسئولین باید اجازه ندهند سازه‌ای بدون رعایت اصول مهندسی ساخته شود.

وی افزود: خدا را شاکریم که این زلزله تلفات جانی نداشته اما در خصوص آسیب‌ها که بیش از سه هزار خانه آسیب دیده‌اند، هر مسئولی نسبت به اتفاقاتی که افتاده باید مسئولیت پذیری داشته باشد.

منبع
mehrnews
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز