برندگان خوش شانس منتظر باشند؛ اسامی متقاضیان طرح جوانی جمعیت و مادران امروز اعلام می شود

Submitted on س., 05/09/2023 - 11:07

به گزارش همشهری آنلاین، مهدی تقدسی اظهار کرد: تعداد ۲۰۸ هزار نفر در طرح ویرایش نوع خودرو در سامانه یکپارچه فروش شرکت کرده بودند که از بین آنان ۱۰۰ هزار نفر که پنج اولویت خود را اعلام کرده بودند، تا پایان امسال خودروهای خود را تحویل خواهند گرفت.

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو افزود: بقیه ۱۰۸ هزار نفر دیگر، افرادی بودند که همه پنج اولویت را در سامانه تعیین نکرده بودند و به‌طور مشخص افرادی هستند که خواستار دریافت خودروهای تارا و رانا بودند که با توجه به محدودیت تیراژ این خودروها امسال آنها را دریافت نخواهند کرد

وی ادامه داد: این افراد اگر سه گزینه دیگر و سایر خودروسازان را انتخاب می‌کردند، به طور قطع امسال خودرویی دریافت می‌کردند. که حالا فقط یک فصل جلو افتاده است.

تقدسی در مورد طرح جوانی جمعیت هم گفت: با توجه به اتمام بررسی افراد حاضر در این طرح، امروز اسامی برندگان طرح جوانی جمعیت و مادران در این سامانه اعلام می‌شود.

وی همچنین با اشاره به زمان شروع ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت حساب وکالتی افتتاح کنند و از تاریخ ۳ خرداد سامانه بازگشایی می‌شود تا متقاضیان بتوانند در آن ثبت نام کنند.

منبع
hamshahrionline
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز