سازندگان خانه مستقل انتاریو تمام تلاش خود را می کنند و به خریداران، شمش های طلا به ارزش ده ها هزار دلار می دهد

Submitted on پ., 11/09/2023 - 20:48

تحت تاثیر افزایش نرخ بهره، بازار املاک و مستغلات سرد شده است. سازندگان املاک و مستغلات در انتاریو نیز تمام تلاش خود را برای جذب مشتریان می کنند.

بر اساس گزارشات Dailyhive، در یک محله، خانه مستقل به نام "River & Sky" در حال ساخت در ووداستاک، جنوب غربی انتاریو، در حال آماده سازی برای راه اندازی تبلیغاتی برای جذب خریداران خانه است که به کسانی که این خانه ها را خریداری می کنند ۵۰۰ گرم شمش طلا هدیه می دهد که ارزشی معادل ۴۵۰۰۰ دلار دلار کانادا دارد.

ایمیلی که توسط Royal Real Estate ارسال شد، که آژانس املاک Fernbrook و Crystal Homes، سازندگان پروژه نیست، رویداد روز آینده را تبلیغ کرد و ادعا کرد که سازندگان مقادیر زیادی طلا را در اختیار خریداران خانه قرار خواهند داد.

این رویداد که در ۱۸ نوامبر در گالری فروش ووداستاک Woodstock Sales Galleria برگزار می‌شود، دیوالی، جشنواره چراغ‌های هندو را نیز جشن می‌گیرد. طلا نقش فرهنگی مهمی در این امر ایفا می کند.

هدیه طلا یک سنت است که در اولین روز این جشنواره پنج روزه که به نام دانتراس معروف است انجام می شود و طبق اساطیر هندو، پسر پادشاه هیما از طریق این فلز گرانبها که بسیار مورد توجه بود، از نیش مار جان سالم به در برد.

بنابراین، اهدای شمش‌ها و سکه‌های طلا یک سنت ریشه‌دار دیوالی است، اگرچه ممکن است لزوماً ۴۵۰۰۰ دلار طلا نباشد.

بنا بر گزارش تورنتوپرشنز، نماینده کارگزاری که ایمیل را ارسال کرد، گفت که در حالی که ایمیل واقعاً توسط نماینده ارسال شده است، هدیه شمش طلا در واقع تبلیغی است که توسط سازنده هدیه داده می شود.

یکی از نمایندگان که واحدهای ساختمان را می فروشد، گفت که این مشوق ها نشانه ی افزایش نرخ بعد از همه گیری می باشد. او گفت: "شما خواهید دید که سازندگان زیادی در این زمینه مشوق های زیادی ارائه می دهند."

"برخی از توسعه دهندگان نه تنها تخفیف معمولی ۴٪ را ارائه می دهند، بلکه یک تخفیف کلی تا ۱۰٪ در پروژه های خارج از برنامه ارائه می دهند... این برای جذب مشتری برای خرید است."

این نماینده گفت که صنعت در حال حاضر با بازار بسیار سختی روبرو است و Fernbrook و Crystal Homes تنها سازندگانی نیستند که این استراتژی را برای جلب نظر خریداران خانه اتخاذ کرده اند.

در حال حاضر تیم املاک ریور و اسکای به این موضوع پاسخی نداده است.
تورنتوپرشنزداتکام
https://www.torontopersians.com/

منبع
torontoPersians
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز