مردم برای خرید خانه از اونتاریو به این استان ها کوچ می کنند

Submitted on س., 10/12/2021 - 21:21

در سه ماهه دوم سال ، انتاریو دارای بیشترین جمعیت خروجی در کشور است. همه آنها برای خرید خانه به اینجا می روند. از سال گذشته ، تعداد زیادی از جوانان تورنتو را ترک کرده اند تا به شهرهای کوچکتر انتاریو بروند که مقرون به صرفه هستند. امسال به نظر می رسد وضعیت جدی تر است.

به ویژه در آتلانتیک کانادا. از زمان شیوع ویروس کرونا ، تعداد زیادی از ساکنان جدید انتاریو به این منطقه سرازیر شده و تعداد مهاجران کانادایی به شرق افزایش یافته است.

گزارش جدیدی از بخش اقتصادی RBC نشان می دهد که در سه ماهه دوم سال 2021 ، تعداد کانادایی هایی که به منطقه آتلانتیک نقل مکان کردند به بالاترین حد خود رسید و این بیشترین تعداد ازسال ۱۹۶۱ می باشد.
مهاجرت خالص بین استانها به آتلانتیک کانادا در نیمه اول سال 2021 در واقع بیشتر از ارقام ثبت شده برای سالهای 2019 و 2020 بود.
کری فرستون ، اقتصاددان RBC در این گزارش نوشت: "COVID-19 حرکت جمعیت به آتلانتیک کانادا را تسریع کرده است." این گزارش این وضعیت را "احیای منطقه ای" نامید.
Freestone می گوید: "شیوع ویروس کرونا در اقیانوس اطلس به خوبی کنترل می شود. اما مسکن نسبتاً مقرون به صرفه احتمالاً کشش بیشتری خواهد داشت ، به خصوص که قیمت خانه در مناطق گرانقیمت کشور به شدت افزایش یافت و تعداد بیشتری از کانادایی ها توانستند از راه دور کار کنند."
"افزایش سرسام آور قیمت مسکن در شهرهای بزرگ در مرکز کانادا ممکن است آغاز یک روند باشد: استعدادهای جوان به منظور ارتقاء کیفیت زندگی خود به سمت شرق مهاجرت می کنند."

بر هیچ کس پوشیده نیست که قیمت مسکن تورنتو کنترل نشده است و قیمت مسکن در سایر مناطق انتاریو در حال افزایش است. یک نظرسنجی Maru/Blue که در بهار امسال انجام شد ، نشان داد 51 درصد از همه ساکنان انتاریو در بازار مسکن فعلی "احساس رها شده" می کنند.
در بین تحقیقاتی که در بین ساکنان اونتاریو انجام شد، ۷۴ درصد جوانان که بین ۱۸ تا ۳۴ ساله بودند ابرازکردند که هرگز در جایی که الآن ساکن هستند توان خرید خانه را نخواهند داشت.
همزمان ، RBC اظهار داشت که متوسط ​​قیمت خانه در هالیفاکس 60 درصد ارزان تر از تورنتو است و دو بازار مقرون به صرفه سنت جان در نیوفاندلند و سنت جان در نیوبرانزویک در کشور در شرق هستند که خرید خانه در این دو بازار امکان پذیر تر است.
درک این موضوع دشوار نیست، در حالی که انتاریو در حال کاهش جمعیت است ، آتلانتیک کانادا جمعیت خالص خود را افزایش می دهد. تنها در سه ماهه دوم سال 2021 ، انتاریو حدود 11،857 نفر را از دست می دهد. رقم انتاریو همچنین بزرگترین جمعیت خروجی از تمام استانهای کشور است که تقریباً 14 برابر نسبت به مدت مشابه در سال 2020 افزایش یافته است.
بنا به گزارش تورنتوپرشنز، اما همه مردم انتاریو به سمت شرق حرکت نکردند.در واقع ، اکثر مردم در سه ماهه گذشته به بریتیش کلمبیا رفتند.اما استانهای نسبتاً کوچکتر ساحل شرقی در نتیجه این روند رکورد شکسته است.

در گزارش RBC آمده است: "آیا افزایش مهاجران جدید ادامه خواهد داشت یا خیر ، باید مشخص شود. اگر چنین باشد ، این خبر خوبی برای منطقه ای است که برای جذب و حفظ جمعیت خود برای دهه ها تلاش می کند."
در مورد مهاجرت جمعیت در انتاریو ، مشخص نیست که آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر.
تورنتوپرشنز
https://www.torontopersians.com/

منبع
torontoPersians
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز