فیل اختلاس‌گرها و دزدها در ایران همچنان یاد کانادا می‌کند / اختلاس در ایران و برگزاری کارگاه در کانادا توسط آقایان تولیدکننده

Submitted on پ., 09/24/2020 - 01:30
ایران استار: آقای به ظاهر تهیه کننده فیلم و سریال در ایران وام می‌گیرند، در کانادا کلاس برگزار می‌کنند و در نهایت به اتهام فساد و... به زندان می‌روند. آخر این چه رسمی شده که هر کس در ایران می‌دزد، فیلش یاد کانادا هم می‌کند!
اگر ایرانی ساکن کانادا هم باشید احتمالا برخی از سریال‌ها و فیلم‌های تولید شبکه خانگی در ایران را دنبال می کند و باز هم احتمالا شنیده‌اید که صدای و سیما جمهوری اسلامی پای خودش را در یک کفش کرده و می‌گوید این محصولات باید از فیلتر آن عبور کنند و حتما با مجوز آن تولید شوند. دست کم تا امروز این محصولات با مجوز وزارت ارشاد زیر نظر دولت تولید می‌شده است.

Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
Han Dong Toronto Canada MP

نکته ای که اما ممکن است برای شما مخاطبان ایرانی در کانادا جالب باشد به موضوع دریافت وام برای تولید کنندگی سریال خانگی مربوط است که ازقضا برخی از گیرندگان این وام‌ها سر از کانادا در می‌آورند و خلاصه وام گرفته شده را به زخم دیگری می‌زنند!!

اختلاس و دزدی ایران کانادا؛ اختلاس در ایران و برگزاری کارگاه در کانادا توسط آقایان تولیدکننده
تولید کنندگان سریال‌ها و فیلم‌های تولید شبکه خانگی یک انجمن دارد به نام« انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران» که همین چند روز پیش نشستی را در تهران برگزار کرد تا اعتراض خودش را به دست درازی صدا و سیما به حق و حقوق خودشان اعلام کند. لا به لای نشست این انجمن فردی به نام سید امیر پروین حسینی، رئیس هیئت مدیره آن صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.
 

روی عکس کلیک کنید تا شماره بگیرد
insurance بیمه Nobel Auto

اختلاس در ایران و برگزاری کارگاه در کانادا توسط آقایان تولیدکننده
آقای پروین حسینی به هزار و یک شیوه محترمانه از صدا و سیما خواسته پای خودش را از این ماجرا بیرون بکشد و گفته که اگر این موضوع به صنف تولیدکنندگان واگذار شود کار بهتر مدیریت خواهد شد. او برای اینکه حجتی هم برای حرف خودش بیاورد داستان کوتاهی را نقل کرده است:
"معتقدم وقتی صنفی پای کار می‌آید و منافعی ندارد به دنبال درست کردن شرایط است. به شخصی مجوز تهیه کنندگی دادند که وام گرفته اختلاس کرده است. این مهم نگاه‌ها را به تهیه‌کنندگان خراب می‌کند و همه رسانه‌ها این فرد را مورد خطاب قرار می‌دهند. در کانادا به دنبال ساخت فیلمی بودم که دیدم یکی از همین آقایان کارگاه تهیه‌کنندگی در دانشگاه تورنتو گذاشته است. کسی که امروز در زندان است. این خودش فیلم کمدی است. چگونه این آدم مجوز گرفته و در تلویزیون به عنوان نماینده تهیه‌کنندگان حرف می‌زند؟ اگر قانون باشد این افراد نمی‌توانند وارد شوند. سرمایه‌گذارانی داشتیم که برای مجوز با مقاومت مواجه شدند و یا افراد را تهدید کرده‌اند و یا وعده مالی به افراد داده شده‌ است."
در واقع از حرف‌های آقای پروین حسینی اینگونه برداشت می‌شود که به ادعای ایشان صداوسیما جمهوری اسلامی به شخصی به عنوان نمایندگان تولید کنندگان تریبون داده و آن فرد هم در کانادا و در دانشگاه تورنتو کلاس تهیه کنندگی گذاشته اما امروز به هر دلیلی و احتمالا گرفتن وام و ... در زندان است.
خلاصه که این روزها دلمان زیاد به درد می‌آید که آقایان اختلاس‌گر از هر کجای ایران عزیز که می‌دزند، سر از کانادا در می‌آورند و خلاصه این داستان به یکی دو مورد هم ختم نمی‌شود. خدا آخر عاقبت همه ما را بخیر کند!

منبع
iranstar

بیشترین بازدید اخبار امروز