دلار در کانال ۱۷ هزار تومان جاخوش کرد | جدیدترین نرخ‌ها امروز ۶ خرداد ۱۳۹۹

Submitted on س., 05/26/2020 - 12:25

دلار در کانال ۱۷ هزار تومان جاخوش کرد | جدیدترین نرخ‌ها
قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه ۶ خرداد ۹۹ در صرافی های بانکها ۱۷۳۰۰ تومان عرضه شد که نسبت به روز شنبه تغییری نداشت.

قیمت هر دلار آمریکا برای فروش، امروز به ۱۷۳۰۰ تومان در صرافی‌های بانکها رسید که نسبت به روز شنبه تغییری نداشت. در عین حال قیمت خرید هر دلار نیز ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان است.

همچنین قیمت خرید هر یورو در صرافی های بانکها ۱۸,۷۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۸,۸۰۰ تومان است که نسبت به روز شنبه تغییری نداشت.

خبر خوش معاون فروش ایران خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت که با تدابیر سرپرست وزارت صمت و همزمان با عید سعید فطر و با افزایش شمارگان تولید و عرضه خودرو، قیمت محصولات ایران خودرو در بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری داشته که این روند همچنان ادامه دارد.

بابک رحمانی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده با تولید روزانه ۲ هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو و عرضه به بازار، قیمت خودرو در بازار روند کاهشی داشته است.

وی توضیح داد که این گروه صنعتی برای تامین نیاز واقعی مردم به خودرو و متعادل سازی قیمت ها از ابتدای خرداد ماه سال جاری تا روز پنجم این ماه ، ۱۵ هزار و ۷۳۸ دستگاه انواع خودرو را فاکتور کرده که در حال عرضه به بازار است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: شتاب در آهنگ تولید خودرو با عزم مجموعه کارکنان این گروه صنعتی و همدلی زنجیره تامین نشان از ایجاد زمینه تحقق اهداف در سال جهش تولید است.

وی پیش بینی کرد که با ادامه روند فعلی، هدف تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو تاپان سال جاری تحقق یابد.

منبع
torontoPersians
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز