دیگر کسی نمی خواهد صاحب خانه شود! صاحب خانه در تورنتو بزرگ گریه می کند: نمی توانم بخوابم، نمی توانم غذا بخورم!

Submitted on Mon, 02/27/2023 - 18:44

جو روبرتو، صاحبخانه در میسیساگا، جی تی ای، گفت که ازکاغذبازی ها خسته شده است. وی شش ماه است که برای تخلیه ی خانه اش از دست مستأجر دوندگی می کند ولی دستش به جایی نمی رسد. مستأجر هنوز در خانه اش هست و کرایه نمی دهد و از زندگی لذت می برد در حالی که اجاره ها ی معوقه ۲۰ هزار دلار می باشد که به موجر تحمیل شده است.

روبرتو گفت که در آگوست گذشته در جلسه هیئت مالکان و مستاجر انتاریو (LTB) به او گفته شد که به زودی حکم تخلیه را دریافت خواهد کرد و سپس می تواند آن را به مستاجر متخلف تحویل دهد. مستاجر بیش از یک سال است که اجاره بها پرداخت نکرده است و خود صاحبخانه باید نه تنهایی هزینه های خانه، بلکه رهن آپارتمان، هزینه های مدیریت و مالیات ملک را نیز تامین کند.

روبرتو یک بازرس معمولی خانه با ۲ فرزند می باشد. او گریه می کرد: «شب نمی توانم بخوابم و روز هم نمی توانم غذا بخورم.

حتی اگر غذا می خوریم، فقط ابتدایی ترین غذا را می خوریم، تا بتوانیم شکم خود را پر کنیم.

بنا بر گزارش تورنتوپرشنز، روبرتو گفت که این مستأجر زن در سال ۲۰۲۰ به آپارتمان دکتر ساوتهمپتون در نزدیکی تقاطع خیابان Eglington Ave W و Winston Churchhill Blvd نقل مکان کرد.

در نتیجه، از اکتبر ۲۰۲۱، او پرداخت حدود ۱۸۰۰ دلار در ماه اجاره را متوقف کرد. او در جلسه استماع LTB در اواخر آگوست ۲۰۲۲ شرکت کرد، زمانی که قاضی شفاهی به او اطلاع داد که حکم اخراج او صادر خواهد شد.

اما ۶ ماه می گذرد و هنوز حکم تخلیه نیامده است. روبرتو روزانه با LTB، دفتر بازرس استان و MLA خود تماس و ایمیل می‌کند. او گفت: "هر مقام دولتی، هر آژانسی که من به آنها اعتماد داشتم، من را ناامید کرده اند."

LTB از مصاحبه با سی‌بی‌سی نیوز خودداری کرد، اما در ایمیلی گفت: "تأثیر تاخیر را بر کسانی که می‌خواهند به خدمات ما دسترسی پیدا کنند، درک می‌کند. به طور متوسط، سفارشات کتبی معمولاً ظرف ۶۰ روز پس از جلسه استماع ارائه می‌شوند."

"با این حال، برخی از دستورات ممکن است به دلایل مختلفی به تعویق بیفتند. مهم است که بدانید LTB سیاست ها و رویه هایی را برای اطمینان از اینکه همه پرونده ها برنامه ای برای تکمیل دارند، در نظر گرفته است." مشخص نیست که چرا تاخیرها در حال افزایش هستند.

الین پیج، یک وکیل حقوقی که توسط روبرتو استخدام شده است، گفت که صدها پرونده LTB، اغلب به نمایندگی از صاحبخانه ها را رسیدگی کرده است.

او شاهد افزایش زمان انتظار برای LTB برای صدور دستور بوده است. او به CBC News گفت: "بعضی از آنها باید ۶ تا ۱۰ ماه حتی تا یک سال صبر کنند، ." من نیمی از زمان خودم را صرف کار برای حکم های تخلیه می کنم و از صرف زمان بیشتر برای کمک به این صاحبخانه ها خسته شده ام."

او با صراحت گفت: «دیگر هیچ کس نمی‌خواهد صاحبخانه شود.

روبرتو گفت که به آرامی زندگی خود را تامین می کند. او مجبور بود ماهیانه ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار برای نگهداری آپارتمان و مخارج روزانه خانواده اش تهیه کند.

"این یک مبارزه بود. من زندگی بسیار مرتاضانه ای داشتم و افسرده، تنها، ناامید شدم.
تورنتوپرشنزداتکام
https://www.torontopersians.com/

منبع
torontoPersians
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز