پشت پرده‌ای از زندگی مهناز افشار | مادر شوهر سابقش او را متهم کرد؟

Submitted by jila on ش., 06/13/2020 - 19:05

سوسن صفاوردی، مادر شوهر سابق مهناز افشار تولد ۵ سالگی نوه‌اش را در نامه‌ای به او تبریک گفت و با انتشار یک متن و یک فایل صوتی افشار را به تحریف چهره یاسین رامین برای فرزندش متهم کرد.

سوسن صفاوردی مادر شوهر سابق مهناز افشار یک فایل صوتی به مناسبت تولد ۵ سالگی لیانا نوه‌اش در فضای مجازی منتشر کرد و نوشت:

«نامه‌ای به دخترم لیانا در پنجمین سالروز تولدش
دختر قشنگم وقتی ۵ سال پیش خدای مهربون شما را به بابا و مامان و همه ی ما هدیه داد، زندگی شیرینی خاصی پیدا کرد، می دانم امسال نیز چشمان معصومت به دنبال بابا بود، تا شاید حداقل در روز تولدت در کنار تو باشد. متاسفانه در سراسر دنیا خیلی از بچه ها مجبور هستند، مهم ترین روزها و سال های زندگیشان را به علت های مختلف بدون باباشون سپری کنند. حقارت، حسادت، بغض، تبعیض، بی عدالتی و ظلم از جمله ریشه هایی است که علت نبود گروهی از پدران در کنار فرزندان است. جای بسی افسوس که یک روز با همه معصومیتت مجبور به روبرو شدن با این واژه ها میشوی، برای آن روز تمام وقایع و حوادث و اتفاقاتی که نبود پدر را بر تو تحمیل کرده است و تصویری تحریف شده و خلاف واقع از بابایی که در تمام دوران زندگی اش حتی در سخت ترین شرایط هم صدایش بلند نمی شد، در قالب یک کتاب مستند برایت جمع آوری کردم تا بدانی چرا در کنارت نبود. عزیزم تو را به همان خدای مهربان می سپارم که تو را به ما داد، تولدت مبارک»

Most viewed topics today