تازه واردین به کانادا-اقامت موقت

Submitted by mina on چ., 05/11/2016 - 00:30
انجمن‌ها

شما نیازمند مکانی هستید که به هنگام ورود به کانادا، تا زمانی که موفق به اجاره آپارتمان می شوید ، در آنجا به سر ببرید. ( 2 هفته تا یک ماه برای انجام کارهای اولیه کافیست)
کسانی که قبلا آشنایی در تورنتو دارند معمولا ترجیح می دهند مهمان منزل آنان باشند.شاید به عنوان یک تازه وارد این انتخاب مناسبی به نظر بیاید، اما تجربه نشان داده است که اقامت در یک مهمانپذیر مناسب و ارزان ، در مجموع بهتر از ایجاد مزاحمت برای دوستان و فامیل بوده و شما را از همان ابتدا برای مبارزه با مشکلات و ساختن زندگی جدید کمک می کند. ضمن اینکه ارتباط خود را با فامیل یا دوست خود حفظ می کنید و صرفا برای خواب و استراحت به محل اقامت خود می روید.
از سوی دیگر با توجه به اینکه ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا از ثبات لازم برای اجاره آپارتمان و نقل و انتقال برخوردار شوید، آرامش خود و میزبانتان در این مدت به هم می خورد.
راه های زیادی برای یافتن محل افامت مناسب در تورنتو برای کوتاه مدت است که ما مهمانپذیرها یا (Guest House ) را پیشنهاد می کنیم .این مراکز از یک منزل بزرگ با چند اتاق مبله تشکیل شده که در آن یک اتاق آشپزخانه و سرویس ها با سایرین مشترک است .
آپارتمان یا سوئیت های مستقلی نیز از سوی مهمانسراهای ایرانی در نقاط مختلف شهر ارائه می شود.
یکی از مهمترین نکاتی که باید درباره منزل موقت بدانید اینست که کارت ها و نامه های مهم شما به همین آدرس موقت شما ارسال خواهد شد و باید پس از اخذ آدرس دائم ، آن را به مراکز مختلف اعلام کنید و یا با مراجعه به نزدیکترین دفتر پستی، درخواست نمایید که هر نامه ای به نشانی مهمانسرای قبلی شما پست شود به محل اقامت جدیدتان تحویل گردد

Most viewed topics today