حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن رکورد ۱۰ سال اخیر را شکست

Submitted on ش., 02/11/2023 - 08:14

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، سید نظام‌الدین موسوی رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر طی توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت:

بر اساس گزارش‌های واصله به ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، حضور گسترده و حماسی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن 1401 در شهرها و روستاهای مختلف سراسر کشور طی 10سال اخیر بی‌نظیر بوده است.

رئیس‌جمهور در تهران سخنران ویژه بود که در سخنان خود گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر که قلیل بودند و فریب دشمن خوردند بدانند که آغوش ملت باز است. با نگاه پدرانه و حکیمانه رهبری و با عفو و بخششی که صورت گرفت، آغوش ملت باز است. ما نیز در دولت همین نگاه را داریم. امتداد آن را در دولت و دستگاه‌های اداری را دنبال خواهیم کرد.

راهپیمایی امسال در حالی اهمیت بیشتری داشت که طی ماه‌های اخیر تمامی گروههای اپوزیسیون ضدانقلاب با حمایت کشورهای غربی تمام تلاش خود را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی به کار گرفتند.

آخرین تلاش این گروهها، جلسه مشترک رضا پهلوی، مصی علینژاد، نازنین بنیادی، حامد اسماعیلیون در دانشگاه جرج تاون امریکا برای نمایش اتحاد ضدانقلاب بود که البته با انتقادات و تمسخر فراوان همراه بود.

رقایت این افراد  در دو جبهه سلطنت طلبان و منافقین بر سر رهبری اپوزیسیون خارج از کشور حواشی زیادی برای آنها در پی داشته است.

انتهای پیام/

منبع
tasnim
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز