بیرانوند وارد جلسه با مدیران استقلال شد | آخرین مذاکره در هتل

Submitted on س., 07/04/2023 - 08:44

به گزارش همشهری آنلاین در شرایطی که پیشنهاد علیرضا بیرانوند به مدیران پرسپولیس در جلسه شبانه روز گذشته با حضور حسین خبیری و شهریاری رد شده بود، گلر شماره یک تیم ملی از دقایقی پیش در هتل اسپیناس تهران روبروی مدیران استقلال نشست.

شب گذشته حسین خبیری و شهریاری دو عضو هیات مدیره پرسپولیس در منزل علیرضا بیرانوند حاضر شدند و در حاشیه این ملاقات گلر شماره یک سرخ‌ها پیشنهاد ۴۰ میلیاردی خود را روبروی آنها قرار داد و مدعی شد عددی نزدیک به دو برابری آنها را به صورت نقدی و با ارائه مستنداتی از استقلال در اختیار دارد.

مساله‌ای که به صورت ضمنی از سوی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس رد شد و آنها با اشاره به شرایط مالی و سقف قرارداد و همچنین وضعیت قراردادی دیگر بازیکنان، مدعی شدند قادر به انجام آن نخواهند بود.

بیرانوند اکنون به دعوت مدیران استقلال از دقایقی پیش در هتل اسپیناس حضور یافته تا رسما و با حضور شخص خودش، این جلسه را پیش ببرد و در جریان مذاکرات قرار گیرد.

باید دید بیرانوند که روز گذشته قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و با شکایت این باشگاه مواجه شده، در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت و چه چیزی در ذهن او می‌گذرد.

منبع
hamshahrionline
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز