تتلو بازداشت شد | توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی و مصاحبه با تتلو بعد از دستگیری / ویدئو ببینید

Submitted by Mojgan on چ., 01/29/2020 - 16:45
Youtube or facebook videos

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو از خوانندگان زیرزمینی از سوی پلیس بین الملل دستگیر شد.

سردار احمد نورویان با اعلام این خبر افزود: به درخواست مرجع قضایی، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی امیرحسین مقصود لو(تتلو) از طریق سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد.

وی ادامه داد: در نهایت فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شد.

باشگاه خبرنگاران نیز نوشت: به گفته سردار نوریان، «تتلو» در حال حاضر در بازداشت است و بعد از طی مراحل اداری انتقال وی به ایران، وی تحویل پلیس اینترپل ایران می‌شود.

سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا نیز به ایسنا گفت: با درخواست مرجع قضایی پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، پیش از این حساب اینستاگرام متعلق به امیر حسین مقصودلو (تتلو) در یک استوری اینستاگرام اعلام کرد که این خواننده در هنگام سفر از ترکیه به مقصد لندن از سوی پلیس این کشور بازداشت شده است. اما تاکنون جزئیاتی در مورد چگونگی انتقال این فرد به کشور از سوی پلیس اعلام نشده است.

همچنین سایت پلیس به نقل از سردار نوریان نوشت: به درخواست مرجع قضائی به دلیل ترغیب شهروندان خصوصاً جوانان به استفاده از مواد مخدر به ویژه روانگردان‌ها و نیز اشاعه فساد، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی امیرحسین مقصودلو (تتلو) از طریق سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد که در نتیجه آن، فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است.

Most viewed topics today