گزارش ۲۰:۳۰ از عروسی‌ جنجالی پسر سفیر ایران!/ویدئو ببینید

Submitted by setareh on پ., 07/26/2018 - 17:58
Youtube or facebook videos

اصلا شما که در موقعیت حکومتی هستید و شعار حکومت اسلامی هست مثلا و اعتقاد دارید که اسلام با زندگی اشرافی مخالف است این بساطی که به راه انداخته اید نامش چیست؟ اسلام اشرافی گری شاید!
من هنوز نمی دانم اگر این حکومت اسلامی است کدوم قسمت از اسلام در این کشور پیاده شده است؟
بانک ها ربا می گیرند، کارمندان رشوه می گیرند، مسئولین مخفی کاری و ریا کاری می کنن،
شاید این ها هم قسمتی از اسلام است که ما خبر نداریم!
این عروس خانم مدل اسلامی هست.روسری دو میلیونی می پوشد و تبلیغ اسلام می کند. نه خانم این مسلمونی شماها حال همه را بهم می زند.
اون روسری و حجاب بر سر شما چیز خیلی زائدی میاد. به نظرم روزی صدهزار تا فحش به حکومت می دید که مجبورید به خاطرش حجاب بزارید.

سلام عرض می کنم
این خانم از تولیدات داخلی حمایت می کنند و طبق خودشان اصلا لباس ایرانی به تن نمی کنند.
حمایت از کالای داخلی را عمه ی من لابد انجام بده.خب شما چرا فقط برای مردم نسخه می پیچید؟ اول از خودتون شروع کنید.
مردم کالای داخلی استفاده کنند ولی عروس وزیر کیف هرمس بگیره دستش.
چه وقت گورتون رو گم می کنید و میرید نمی دونم!

خدارو شکر که آرمان های انقلاب به تحقق رسید.مردم را با شعار برابری و برادری به خیابان ها کشیدند که مردم بر شما ظلم می رود و گروهی که شاه و خانواده ی سلطنتی هستند عیاشی و خوشگذرانی می کنند و اموال شما را به گزاف خرج زندگی شاهانه ی خود می کنند.مردم به گوش باشید که شازده ها اموال مملکت را به باد دادند.مردم نفت مملکت مفت و مجانی در اختیار آمریکاست.مردم شما باید با حقوق ناچیز زندگی کنید و خانواده ی سلطنتی در رفاه فوق مطلق هستند.تا چه وقت می خواهید ظلم شاه و دربار را تحمل کنید؟ به پاخیزید!
اگر شماها یادتون نیست من کاملا تموم این حرفا یادمه.یادمه که مردم با این حرفا و برای رسیدن به یک عدالت و برابری دست به انقلاب زندند.
حالا چیزی که عاید مردم شده است آیا حکومت عدل و برابری است؟فقط آدم ها عوض شده اند و به جای شاه و گروهش یک عده ی دیگر در مسند حکومت نشسته اند و به ریش من و تو می خندند.زندگی اشرافی و بریز و بپاش ها سرجایش هست و من و تو فقط باید نظاره گر ظلم تا قیامت باشیم.مردم فقط نگاه می کنند چون مطمئن هستند این بار دزدی دیگر از راه خواهد رسید و چپاول خواهد کرد به همین دلیل اون شور و حالی که برای انقلاب کردن داشتند دیگر ندارند.مردم مطمئن هستند کسی نخواهد آمد که کاری کند و گرهی باز کند.مردم مطمئن هستند که دزد این بار عیار تر خواهد بود لذا سکون می کنند و فقط نگاه می کنند که چه خواهد شد و خود منفعل عمل می کنند و در فقر و گرسنگی سکوت بر لب دوخته اند.
یوسف طباطبایی نژاد در اصفهان گفته است: مردم در مورد گرانی مالیات و تورم حق دارند اما راه افتادن در خیابان اصلا معنایی ندارد به چه کسی می خواهید بگویید تورم و گرانی است؟ مسئولان خودشان می دانند؟
ممنون که به مردم اطلاع دادید که از وضعیت با خبر هستید واقعا که همین که درک می کنید از تورم و گرانی باخبر هستید خیلی مهم است و ملت شریف ایران ممنون شما می باشند.
دیگر از شوری گذشته است.خجالت بکشید و دهن خود را ببندید و سکوت کنید.

Most viewed topics today