نجات معجزه آسای نوزاد یک ساله مونترالی از تصادف

Submitted on پ., 11/24/2022 - 13:43

نجات معجزه آسای نوزاد یک ساله مونترالی از تصادف

تصاویر ویدئویی یکی از دوربین‌های شخصی در مونترال نشان می‌دهد که یک راننده در یکی تقاطع‌های مونترال با یک نوزاد در کالسکه برخورد کرده اما بطور معجزه آسایی نوزاد نجات پیدا کرده است.

به گزارش رسانه هدهد کانادا، به گفته پلیس، این نوزاد یک ساله هفته گذشته در منطقه اوترمونت مونترال هنگام عبور از عرض خیابان دچار این حادثه شد.

این حادثه توسط یک دوربین مدار بسته در خارج از خانه یکی از ساکنان در نزدیکی محل تصادف واقع در تقاطع خیابان‌های بلومفیلد و لاجوئی ثبت شده است.

این ویدئو در حالی در فضای مجازی منتشر شده که مردم از دیدن آن بسیار ناراحت و شوکه شده‌اند. و امیدوارند پلیس راننده خاطی را شناسایی و دستگیر کند.

راننده وقتی به این تقاطع نزدیک می‌شود به جای توقف به رانندگی خود ادامه می‌دهد. و حتی به کالسکه این نوزاد برخورد کرده و آن‌را به سمت دیگر خیابان هل می‌دهد. اما به نظر نمی‌رسد که خودرو با فردی که کالسکه را هل می‌دهد برخورد کند.

به گفته مالک خانه‌ای که این ویدئو را ضبط کرده، زمان این حادثه بعد از ظهر ۱۶ نوامبر بوده است.

به گفته نیروهای اورژانس و پلیس مونترال در همان روز حدود ساعت ۲:۴۰ بعد از ظهر گزارش این تصادف به ۹۱۱ داده شده است. و ماموران ضمن حضور در صحنه تصادف این نوزاد یک ساله را به بیمارستان منتقل کردند و خوشبختانه آسیب ندیده بوده است.

ژان دروین، سخنگوی پلیس، گفت که بازرسان اندکی بعد به محل بازگشته و با شاهدان صحبت کردند.

لوران دسبوا، شهردار اوترمونت، اواخر سه‌شنبه شب در توییتی نوشت:

«ما هم مانند تمام شما از دیدن این ویدیو در شوک هستیم. من با SPVM در ارتباط هستم و امیدوارم که آن‌ها بتوانند به سرعت راننده خاطی این خودرو را شناسایی کنند.»

۶ سال زندان برای مرد انتاریویی به دلیل قتل یک مادر و ۲ فرزندش در یک حادثه رانندگی

منبع: سی‌تی‌وی

منبع
hodhod

بیشترین بازدید اخبار امروز