کریستیانو رونالدو در میان استقبال هوادارانش وارد تهران شد؛ از اهداء «فرش نفیس» تا «سیم کارت بدون فیلتر» برای اقامتی راحت در ایران

Submitted on Mon, 09/18/2023 - 09:50

رسانه‌های ایران، روز دوشنبه ۲۷ شهریور،ورود کریستیانو رونالدو به همراه تیم فوتبال النصر عربستان از ریاض به تهران را پوشش داده و تصاویری از لحظه ورود این ستاره پرتغالی منتشر کردند.

قرار است تیم فوتبال پرسپولیس، روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور، در مقابل تیم النصر عربستان، در ورزشگاه یکصدهزارنفری آزادی، اما خالی از تماشاگر، به میدان رود.

تیم النصر عربستان سعودی، در تهران، در هتل اسپیناس، یکی از لوکس‌ترین هتل‌های تهران اقامت خواهد داشت.

از زمان برقراری روابط دیپلماتیک میان عربستان سعودی و ایران، در روز ۱۶ خرداد، مکان سفارت عربستان سعودی در هتل اسپیناس بوده است. ساختمان اصلی سفارت عربستان سعودی در خیابان پاسداران تهران که پس از حمله گروه‌های تندرو به شدت آسیب دیده بود، همچمنان در دست تعمیر است.

باشگاه فوتبال پرسپولیس، به محض ورود کاروان تیم فوتبال النصر، در فرودگاه بین‌المللی تهران از این تیم استقبال کردند و بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، «دو تخته فرش دستباف نفیس را به کریستیانو رونالدو و سادیو مانه»‌ اهدا کردند.

استقبال هواداران کریستیانو رونالدو و تیم فوتبال النصر عربستان سعودی از جمله گزارش‌های پرانعکاس در رسانه‌های ایران بود.

پایگاه خبری ورزش ۳، «یکی از عجیب‌ترین صحنه‌ها در استقبال» از تیم النصر و رونالدو را زمانی عنوان کرده است که «هواداران کریستیانو رونالدو با هجوم در لابی هتل اسپیناس، نیروهای انتظامی و امنیتی را به عقب راندند»، به گونه‌ای که «کنترل این مکان از دست نیروهای انتظامی خارج شد».

حضور کریستیانو رونالدو در ایران، از مهمترین موضوعات مورد بحث در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز بود.

علاوه بر کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، کاربرانی از عربستان سعودی نیز تصاویری از استقبال شماری از ایرانیان از این ستاره پرتغالی را در حساب‌های کاربری خود منتشر کردند.

🚨تواجد 3 آلاف شخص امام مبنی فندق #النصر لاستقبال من #رونالدو في طهران!!!!.هتافات الجماهیر الإیرانیة خارج الفندق...رونالدو .... رونالدو pic.twitter.com/vjD7gCFlkG

با وجود مسدود شدن اغلب شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های اینترنتی از سوی جمهوری اسلامی در ایران، همشهری، رسانه متعلق به شهرداری تهران، از «اقدام شایسته برای نصب بنر خوش‌آمدگویی در مسیر فرودگاه» و «اهداء سیم‌کارت‌های بدون فیلتر ایرانسل به رونالدو و تیم النصر برای اقامتی راحت در ایران» خبر داده است.

دریافت رایگان خبرنامهبا خبر-پیامک های ما اخبار را بصورت زنده دریافت کنید

اخبار جهان را با بارگیری اَپ ار.اف.ای دنبال کنید

منبع
rfi
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز