بازگشت پری بلنده در اعتراضات ایران! | هنجارشکنان روسری آتش زدند و رقص‌کنان فریاد زدند ...

Submitted on پ., 09/22/2022 - 00:57

به گزارش همشهری آنلاین، ایران نوشت: الیاس قنبری فعال رسانه ای نوشت: ‌ایران امروز حامل کوله‌باری از تجربه‌های گوناگون سیاسی از خیانت‌ها، فتنه‌ها و آشوب‌ها است. افرادی که تجربه بیشتری دارند در بحبوحه حوادث فتنه‌گون دقیق به نظاره‌گری وقایع و موضع‌گیری‌ها می‌پردازند تا هرچه بیشتر جریانات درگیر در واقعه، حقیقت خود را نمایان کند.

تخریب اموال عمومی، آتش زدن مأمور پلیس و آمبولانس، به آتش کشیدن پرچم ایران، اهانت به مقدسات، شعارهای هنجارشکن و علیه اصل نظام و چادر کشیدن از سر زنان محجبه لااقل تا اینجا نشان داد که هنجارشکنان هیچ حد و مرزی نمی‌شناسند و مسجل کرد که ماجرای مهسا امینی، بهانه است؛ بهانه و فرصتی برای عقده‌گشایی نسبت به قدرت‌نمایی امت اسلام در اربعین حسینی، هزینه‌تراشی برای حضور مؤثر ایران در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای و تحت‌الشعاع قرار دادن حضور رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل و شاید قرار دادن ایران در موضع انفعال و به بن‌بست کشیدن مذاکرات رفع تحریم!

اینکه برخی قوانین و ساختارهای موجود در کشور این بستر را برای موج‌سواری معاندین فراهم می‌کند بحث دیگری است که باید در جای خود به آن پرداخته شود و نسبت به ضعف‌ها بازنگری شود. اما آنچه هویدا است این است که دشمنان زبون و پیاده‌نظام داخلی آنها در ایران مترصد و در کمین‌اند که از هر اتفاقی برای موج‌سواری و هزینه‌تراشی استفاده کنند.

اینکه مطالبات و اعتراضات واقعی در جامعه ما توسط عناصر برانداز به انحراف کشیده می‌شود حقیقتی است که بارها تجربه شده و مردم نیز به آن واقفند. اعتراضات سال‌های ۹۶ و ۹۸ بر حول مسائل اقتصادی شکل گرفت و بر همین منوال به انحراف کشیده شد و مورد سوء‌استفاده بدخواهان کشور قرار گرفت.

این سخن که صف معترضین واقعی از هنجارشکنان جدا است در آن زمان صدق می‌کرد ولی امروز صحنه کاملاً واضح است. هنجارشکنان از همان بدایت امر حیا را خورده و آبرو را قی کرده و تعارف را کنار گذاشته و مراسم آتش زدن روسری به عنوان نماد حجاب برگزار کردند و رقص‌کنان و هلهله‌کنان فریاد زدند که خواسته‌شان دهن‌کجی به حکم الهی است.

در کودتای ۲۸ مرداد بدکاره‌ای به نام پری بلنده میدان‌داری می‌کرد و پیوند فحشا و اوباش به دنبال زمین زدن دولت مردمی بود، امروز هم برخی میدان‌داری و نعره‌کشی می‌کنند و جبهه کفر همه توان رسانه‌ای خود را بسیج کرده است و نهایت همه این تلاش‌ها چند آتش‌بازی کوچک بوده که خللی در اراده ملت بزرگ ایران در افق‌گشایی تاریخی و مسیری که انتخاب کرده است ایجاد نمی‌کند.

منبع
hamshahrionline
نوع خبر

بیشترین بازدید اخبار امروز